Sponsor Bağlatılar

Ahmet Şafak Kimdir, Nereli, Evlimi, Hakkında Kısa Bilgi?


Sponsor Bağlatılar

Ahmet Şafak kimdir?  Kısaca Ahmet Şafak’ nun biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler özet olarak konumuz içerisinde yer almaktadır. Bu yazımızda Sayın Ahmet Şafak ‘ın öz geçmişi hakkında bilgiler sizlere sunmaktayız.

Ahmet Şafak Kimdir, Nereli, Evlimi, Hakkında Kısa Bilgi?

Ahmet Şafak Kimdir, Nereli, Evlimi, Hakkında Kısa Bilgi?

Ahmet Şafak Doğum Yılı:

1 Ocak 1961 Doğumlu Ve ( Şubat 2016 İtibarıyla) 56 .

Ahmet Şafak Doğum Yeri:

İstanbul

Ahmet Şafak Kimdir?

Tam adı Ahmet Şafak Demirci dir. Müzisyen, bestekar, söz yazarı, yazar ve oyuncu yönleri ile tanıdığımız Ahmet Şafak, 1999 tarihinde adım attığı kariyerinde geride kalan süreç içerisinde onlarca yeni şarkı ve albüm yayınlamıştır. Yüreyim Yüreğinle isimli albüm ile aktif kariyerine adım atan Ahmet Şafak, bu albüm ile istediği başarıya ulaşamasa da sonraki dönemde yayınladığı şarkıları ile büyük beğeni toplamıştır.


Sponsor Bağlatılar

Sponsorlu Bağlantı

1961 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ahmet Şafak, burada aldığı Bitirdiği Okullar Nelerdir : sonrasında müzik yaşantısına yönelmiştir. Bugüne kadar toplamda 12 albüm yayınlayan başarılı sanatçı, bir albümünde tamamen anonim türküleri toplarken diğer tüm albümlerde yayınlamış olduğu şarkıları kendisi hazırlamıştır.
Ahmet Şafak Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri
1999 tarihinde yayınladığı Yüreğim Yüreğinle isimli albümü ile istediği başarıyı elde edemeyen Ahmet Şafak, 2000 tarihinde yayınladığı Yalnız Kurt albümü ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Türkiye genelinde pek çok bölgede konserler veren Ahmet Şafak, 2001 tarihinde Aşk Militanı ve 2004 tarihinde Adam Gibi albümlerini hazırlamıştır.

Kariyerinde devam eden süreç içerisinde yayınladığı albümlere bakıldığında Şimdi, Ben Hala Nöbetlerdeyim, Şafak Türküleri, Aranıyor, Aşk ve Vatan, Farkımız Olsun, Vatan Gözlüm ve Ömürlük Aşk Şerefli Kavga gibi çalışmalar bulunur. Avcı, Rabia gibi yapımlarda yer alan Şafak, Kurdun İntikamı, Türkiye’de Sanatçı Olmak, Türk Olmak Sanatı ve Küresel Gelişmeler Işığında Türkleşmek İslamlaşmak Çağdaşlaşmak gibi farklı türlerde kitaplar yayınlamıştır.

Ahmet Şafak Eşi Kimdir:

xxx*

Ahmet Şafak Çocukları:

Elif Asena

Ahmet Şafak Eğitim Durumu:

Bakü Devlet İnce sanat( Devlet Konservatuarı) Üniversitesinde kompozitörlük bölümü

Ünlüler Hakkında Her Şey – unlulerinboyuyasikilosu.com

Ünlülerin biyografileri hakkında bize yardımcı olmak isterseniz yorumlar bölümünden destek olabilirsiniz. Bilgi paylaştıkça çoğalır....

Ramazan Ayına Özel En Güzel Tarifler İçin Alttaki Resme Tıklayın


logoReklam

Bir önceki yazımız olan Ece Seçkin Kimdir, Hakkında Kısa Bilgiler başlıklı makalemizde ece seçkin vikipedi hakkında bilgiler verilmektedir.Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış ... Bir Yorum Yazın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar