Sponsor Bağlatılar

O Ses Türkiye Resul Aydemir Kimdir, Nereli, Evlimi, Hakkında Kısa Bilgi?


Sponsor Bağlatılar

Bu yazımızda sizlere  ‘O Ses Türkiye Resul Aydemir Kimdir ? O Ses Türkiye Resul Aydemir Kariyeri, Kaç , O Ses Türkiye Resul Aydemir Boyu Ne Kadardır Kısaca Hayatı ve Biyografisi Hakkında Bilgileri ve O Ses Türkiye Resul Aydemir Nereli ‘  konuları hakkında bilgiler verilecektir

O Ses Türkiye Resul Aydemir Kimdir, Nereli, Evlimi, Hakkında Kısa Bilgi?

O Ses Türkiye 2016- 2017  yarışmasında sesleri ve performanslarıyla bir birinden kaliteli yarışmacılar yer almaktadır.   Acun Ilıca’ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2016 – 2017 adlı yarışmada Jüri koltuğunda ise Hadise, Sibel Can, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz kardeşler yer almaktadır.

Resul Aydemir Kısaca Hayatı

Resul Aydemir namı değer “misal aka hafız” 87 yılının yazında o dönem İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden çoğu ailenin çocuğu gibi Bakirköy Kadın Dogum Hastanesinde doğdu.Zor ve zahmetli bi çocukluk döneminden sonra kendisini ergenlikte rap dinlerken buldu.O yıllarda hafızlık yapıyordu ? Sonunda hafızlık bitti.Askere gitti Afganistana Nato gücü olarak tabii bu arada hep aktif bi rap dinleyicisi oldu.Dinledi Dinledi Dinledi Yazdıda sayfalarca tonlarca sözü vardı artık bişeyler yapmalıydı ve yaptı “misal” doğdu içinde …Ve yazdı… Yıllarca mırıldandım kimse eşlik etmedi. Bu çocuk misal olmak için tam 15 sene bekledi… dedi ve en sonunda yıllardır içinde ukte kalan işe girişti (Nisan 2011) ve ilk kaydını evde bi arkadaşıyla 5 liralık bir mic ile feat bi parça olan ilk parçası Bu Ben Değilim’i sonrasında solo olarak Sonumuz Felaket , Filistin ve Cümlelerin Sergisi’ni kayıt etti akabinde samimiyetini hisseden insanlardan çok güzel yorumlar aldı ve Artık Profesyonel bi kayıt ortamında bişeyler yapması gerektiğine karar verdi.Sukut-u Feryat parçası onun için tam bi dönüm noktası oldu bu parçaya rap dinleyicisi olsun olmasın bi çok kesimden çok samimi yorumlar geldi.Bu parçadan sonra misal Genç Dergi’yeTemmuz 2011 sayısı için Roportaj verdi.Sonrasında Hüsran-ı Beşer , Karamsarlık Tuttu Elimden adlı 2 solo ve Ağlayan Satırlar adlı birde Feat parça kayıt etti. Feat parçası Turkrapfm Net ‘in Zat-ı Bednam’s Compilation Tape Vol.1 Toplama Albümüne seçildi. Tasavvufi içerikli rap müzik icra eden mc lerin buluştuğu E.B.C.E.D. I ve II ‘de Bilinmeyen Ahvaller ve Bir Garip Koleksiyoncu parçaları ile yer aldı.19 Ekim 2011 de Komando Asteğmen Eniştesinin Hakkari Çukurcada Şehit olması hasebiyle bi süre piyasadan hatta her şeyden elini eteğini çekip kardeşiyle hayatını sürdürdü.Daha sonra 2012 yılında hayatını Rabbinin ona verdiği En değerli hediyelerden olan Eşiyle birleştirdi.Arasıra zaman buldukça rap müziğe geri dönüş yaptı.2013 Şubatta Oğlu Ahmet Hamzayı Rabbi ona hediye buyurdu.Kadim Dostu Abgun Şah ile Karanlık ve Fırtına adlı bir feat kaydettiler. 2 yıldır Mahşer Tepesi albümü üzerinde çalışmaktadır.Albümde Altyapılarında Türkiyenin önde gelen Beatmakerlerindan “Ömer Oral – Dore(Kadir Süzgün) – Dirty Beatz(Yusuf Afşar) – Ağıt Aşüftedil – Junky Skull – Kailbre Parodi – Mr.Sample – Hüsran” ile çalışmıştır.Albümde Nasihat Kartal – Mitsah – Hüsran – R.A.Y. – Kıyam – Sarazen Zaimera gibi dostlarıyla yaptığı Feat parçalar bulunmaktadır.


Sponsor Bağlatılar

Sponsorlu Bağlantı

Resul Aydemir , Çocukluğum Bayrampaşa Esenler şarkısını seslendirdi. Resul Aydemir , sesini beğenen jüri üyeleri arasından gökhan ve Hakan’ı seçti.

o-ses-turkiye-resul-aydemir-kimdir-nereli-evlimi-boyu-yasi-kilosu-hakkinda-kisa-bilgi

O Ses Türkiye Resul Aydemir Lakabı

Misal

O Ses Türkiye Resul Aydemir Nereli :

İstanbul/ Sivas- Şarkışla- Başören Köyü

O Ses Türkiye Resul Aydemir Doğum Tarihi :

1987 doğumlu Yaşı :29

O Ses Türkiye Resul Aydemir Kaç Kilodur :

78

Resul Aydemir Boyu Kaç Cm Yada M dir :

1,74

O Ses Türkiye Resul Aydemir Eşi

Hümeyra Aydemir

Resul Aydemir Saç Remgi Hangi Renktir :

Siyah

Resul Aydemir Göz Remgi Hangi Renktir :

Siyah

Resul Aydemir Twitter Adresi Nedir :

www.twitter.com/misalakahfz

Resul Aydemir instagram Adresi

http://www.instagram.com/misalrap

Resul Aydemir Facebook Adresi Nedir :

www.facebook.com/misalakahfz

Resul Aydemir Bitirdiği Okullar Nelerdir :

Lise

 Resul Aydemir Ne İşle Uğraşır Mesleği Nedir :

Rapçi, gassal ( cenaze Hizmetleri görevlisi)

Ünlülerin biyografileri hakkında bize yardımcı olmak isterseniz yorumlar bölümünden destek olabilirsiniz. Bilgi paylaştıkça çoğalır....

Ramazan Ayına Özel En Güzel Tarifler İçin Alttaki Resme Tıklayın


logo-1Reklam

Bir önceki yazımız olan O Ses Türkiye Engin Çağlar Kimdir, Nereli, Evlimi, Hakkında Kısa Bilgi? başlıklı makalemizde O Ses Türkiye Engin Çağlar biyografi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ünlülerde bu konuları merak ettiniz:

  • resul aydemir
  • resul aydemir nereli
  • resul aydemir kimdir
  • o ses turkiye resul nereli
  • RESUL AYDEMİR EŞİ
  • o ses türkiye resul
  • resul aydemir instagram


Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış ... Bir Yorum Yazın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar